תיק השקעות

אתה מתלבט: איך להשקיע? למי לפנות? איך מתאימים השקעה לצרכים? איך מרוויחים ללא סיכון מיותר?פק"ם, מק"מ, קרנות נאמנות, אג"ח, מניות , מט"ח וכו'.. בנקים, ברוקרים, חברות ביטוח וכו'… מבולבלים? אנחנו נעשה לכם סדר!"הון משפחתי" מתמחה בהדרכה ובליווי תיקי השקעות!החברה תסייע לך לבנות תיק השקעות מאוזן המתאים לאופייך, לצרכיך וצרכי משפחתך ולהגדיר את רמת הסיכון המתאימה לך. 

מה קובע את אופיו של תיק השקעות? והאם ליווי תיק השקעות הוא סוד כמוס?

שואלים את עצמכם מי הכי מתאים לתפקיד מלווה תיק השקעות ? בוחנים את האפשרות של הבנק מול מנהל תיק השקעות חיצוני? יש כמה דברים שתרצו לדעת לפני שתבחרו את מי שילווה אתכם ואת תיק השקעות שלכם.בעידן שבו אנשים מתמחים בתחומים ספציפיים, ותחומי ההתמחות הולכים ונעשים מדויקים, הולכת וגדלה ההבנה שאנחנו לא יכולים לעשות הכל. כל אחד מתמחה בתחומו, וככל שנעסוק יותר רק בתחום התמחותנו ונשאיר למומחים לעסוק בתחומם, כך יגדלו שיעורי ההצלחות שלנו, הן בתחום התמחותנו והן בתחומים בהן שכרנו מומחים עבורם. 

ליווי תיק השקעות אינו יוצא דופן.

מרגע שאנחנו מבינים שלא נוכל לעשות זאת בעצמנו, אלא אם כן יש לנו הידע, הזמן, הכישורים והניסיון, יש מספר היבטים שעליהם נצטרך לתת את הדעת לפני בחירת האדם המתאים ביותר לנהל את תיק השקעות שלנו. 

ארבעה היבטים יקבעו את אופיו של כל תיק השקעות:

  1. תקופת ההשקעה המתוכננת – אתם לא חייבים להיות מדויקים במונחים של ימים, אבל כדאי לדעת אם מדובר בטווח קצר או ארוך, שנים או חודשים, כי האסטרטגיה של ליווי תיק השקעות שונה בתכלית בין שניהם.
  2. מטרת ההשקעה – לפני כל פעולה ב תיק השקעות, בוודאי כשהפעולה הזו כרוכה בהשקעת כספנו, כדאי לברר עם עצמו מהן בדיוק מטרות ההשקעה. המטרות יכולות להשפיע משמעותית על מודל ההשקעה.
  3. רמת סיכון – ניהול תיק השקעות כרוך בסיכון, אבל מידת הסיכון שייקח האחראי על ליווי תיק השקעות תלויה בכם. האם אתם אוהבי סיכון או שונאי סיכון? האם אתם מרגישים שאתם מסוגלים לספוג הפסד? אלה שאלות משמעותיות שכל מי שיהיה אחראי על ליווי תיק השקעות שלכם ירצה לדעת.
  4. סכום ההשקעה – פרט חשוב לכל הדעות. אסטרטגיית ניהול תיק השקעות עשויה להשתנות בהתאם לסכום המושקע ובהתאם לחלק שהתיק מהווה מכלל חסכונותיכם.

שלושה היבטים נוספים יסייעו בידיכם לנהל דיאלוג פורה ויעיל יותר עם מלווה תיק השקעות שתבחרו:

  1. ידע מקצועי – האם יש לכם את הידע לקבל החלטות לגבי תיק השקעות בעצמכם?
  2. פיזור סיכונים – המשפט "לא שמים את כל הביצים בסל אחד" נכון בחלק מהמקרים בחיינו – ליווי תיק השקעות הוא בוודאי אחד מהם. בכל השקעה קיימת מידה מסוימת של אי וודאות ופיזור ההשקעות הוא דרך לגיטימית למתן את הסיכון. השאלה היא האם אתם יודעים לפזר נכון את כספכם?
  3. אפיק ההשקעה של תיק השקעות – כאמור, אפיק ההשקעה הוא פונקציה של ארבעת ההיבטים הראשונים. השקעה לצרכי הכנסה חודשית, למשל, תהיה שונה מהשקעה לצבירת ערך; השקעה דרך קרנות או סלים תהיה שונה מהשקעה ישירה במוצרים.

אלה כל הסודות הגדולים לכל ההצלחות הגדולות של ליווי תיק השקעות

כמו תמיד, ידע, ניסיון, מומחיות והתמחות הם שם המשחק. 

בחברת הון משפחתי השקעות הוא תחום מומחיות בפני עצמו.

הידע המקצועי שצברנו מאפשר לנו ללוות אתכם אל בית ההשקעות המתאים, כשהכסף ממשיך להתנהל בסניף הבנק שלכם. אחת לחודש נשב להתעדכן מה התקדם, מה קורה בשוק ההון ואיך ממשיכים להתנהל. 

הסוד הוא במעקב, בבקרה ולהיות עם "היד על הדופק".

בהון משפחתי תמיד יש מי שייתן מענה לשאלותיכם - אנו כאן בשבילכם!

דילוג לתוכן